Dětský letecký den 2014 - fotogalerie

Dětský letecký den 2014 Znojmo - fotogalerie

Povedený dětský letecký den

Nad Znojmem a jeho okolím byl po celou sobotu 21. 6. 2014 zvýšený letecký provoz. Není divu, na novém letišti Excalibur City za hotelem Savannah v Hatích se konal již čtvrtý ročník Dětského leteckého dne, který každoročně těší velké pozornosti rodičů, a hlavně jejich dětí. Před vchodem do areálu se často tvořila fronta zájemců. A bylo se na co dívat. "Program jsme koncipovali hlavně pro děti, ale na své si jistě přišli i dospělí. Děti měly vstup zdarma, stejně zdarma byly i veškeré atrake," uvedl šéf pořádající agentury Petr Henych.

Byla připravena celá řada soutěží, velké popularitě se těšilo malování na obličej, o které byl tak velký zájem, že si děti musely vystát frontu. Ti nejmenší zase přivítali možnost zaskákat si v nafukovacím hradu.

S nadšením se setkalo vystoupení pilota světové série Red Bull Air Race a VIP hosta Martina Šonky, který je reprezentantem České republiky v letecké akrobacii. Neméně zajímavé byly přelety čtveřice letadel ve formaci nad letištěm. Letecký den měl velmi dobrou úroveň a snad každý se těší i na další ročník!

6. 10. 09Podejte si inzerci ZADARMO !
Připravily jsme pro Vás novinku INZERÁT ZDARMA !!!
Inzerci můžete bezplatně vložit přes internetový formulář, kde lze vložit i fotka prodávané věci a pak následně v dalším vydání bude bezplatně otištěn.